Телефон: (048) 793-73-01

(048) 793-73-37

Адрес: Україна 65007, Одеса, М'ясоєдовська, 32

Консультативно-диагностический центр

 

Заместитель главного врача по консультативно-диагностической работе  — Чихвария Отар Хвичаевич.

 

 

графік роботи : з 08:00 до 19:00

тел. 793-73-65

 

 

 

СУЧАСНІ МЕТОДИ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ

Керівництво міста та департамент охорони здоров’я Одеської міської ради придбали в консультативно-діагностичний центр КУ «Міська клінічна лікарня № 1» сучасний апарат ультразвукової діагностики експертного класу MylabSeven, який представляє систему нового покоління з розширеними функціональними можливостями. Це дозволить надавати спеціалізовану діагностичну ультразвукову допомогу населенню.
Програмне забезпечення системи MylabSeven дозволяє проводити дослідження: серцево-судинної, травної, сечостатевої, ендокринної систем. В опції даного апарату є новітня технологія еластографія. Компресійна еластографія — досить новий метод ультразвукової діагностики, що дозволяє оцінити жорсткість тканин і утворень в органах.
У 2013 році даний метод був розроблений для діагностики утворень в щитовидній залозі, в молочних залозах, в підшлунковій залозі, в передміхуровій залозі, для гінекології, виявлення метастаз в лімфатичних вузлах. Еластографія дозволяє на ранніх стадіях призвести диференціальну діагностику утворень і уникнути необгрунтованих біопсій.
Даний метод еластографії дозволяє диференціювати дифузні ураження органів і тканин, наприклад: печінки або підшлункової залози. Для фахівців гастроентерологів, інфекціоністів-гепатологів дозволяє на ранніх етапах діагностувати процеси фіброзу і жирової дистрофії печінки.
Суть методу полягає в компресійної еластографії: програма «розфарбовує» в різні кольори внутрішні структури організму, внутрішні органи. Більш м’які структури картуються червоним, зеленим кольорами, а більш жорсткі структури мають різні відтінки синього.
Керівництво та колектив КУ «МКЛ № 1» дякують міському голові Труханову Г.Л., який активно займається розвитком охорони здоров’я міста, керівництву департаменту охорони здоров’я ОМР за постійну допомогу в розвитку КУ «МКЛ №1».
Запрошуємо одеситів та гостей міста на проходження обстежень методом ультразвукової діагностики.