Телефон: (048) 750-51-01

(048) 793-73-37

Адрес: Україна 65007, Одеса, М'ясоєдовська, 32

Отоларингологічне відділення

Відділення отоларингології

Завідувач відділенням: Нейвірт Едгар Герхардович

Лікар-отоларинголог вищої категорії.

КНП “Міська клінічна лікарня №1” ОМР – багатопрофільний лікарняно-поліклінічний комплекс – є одним із найстаріших медичних закладів міста. Ровесниця Одеси, лікарня разом із містом зростала та розвивалася. Мешканці Одеси досі називають її Єврейською, оскільки лікарня заснована і більше століття існувала за кошти єврейської громади.
А 1895 року, на базі Єврейської лікарні І.С. Гешелін організував на Півдні України стаціонарне відділення з лікування хвороб вуха, горла та носа. Таке спеціалізоване відділення було одним із перших в країні. Пам’ять засновнику ЛОР-відділення Гешелін І.С. увічнена меморіальною дошкою у холі ЛОР-відділення, на якій написані дати 1895 – 1920 рр.
У наступні роки тут працювало багато ЛОР-фахівців високої кваліфікації: Куликовський Г.Г. проф. Зарицький, доценти М.І. Гаршин, Л.Р. Шейвахман, віртуозний хірург Н.Г. Аленгоз.

Відділення отоларингології на даний час надає ургентну та планову медичну допомогу дорослому та дитячому населенню із  захворюваннями носа: риніти, риносинусити, гайморити, у тому числі алергічними проявами-поліпами і аденоїдами. Проводиться комплексне консервативне лікування та оперативні втручання. Усі операції проводяться під загальною анестезією (наркозом), із застосуванням ультразвукової техніки.

Хірургічне лікування захворювань горла – видалення та кріохірургія мигдаликів, видалення новоутворень глотки, гортаноглотки.

Хірургічне лікування новоутворень шиї, щитовидної залози, а також носа та вуха.

Провідними ЛОР-хірургами проводяться операції по радикальному лікуванню і реконструкції гайморових та інших порожнин носу, пластики носової перегородки (з відновленням носового дихання) .

Вухо – це пріоритет в лікуванні наших пацієнтів. Комплексна терапія, санація, підготовка до тимпанопластики дає стійкий, позитивний результат. А робота сурдолога повертає можливість слухати з натхенням навколишній світ.

Отоларингологічне відділення КНП “МКЛ №1” ОМР є ЛОР-клініка, де лікують дітей.

Дітям проводяться різноманітні дослідження, встановлюють діагноз, проводять різноманітні процедури – від видалення сірчаних пробок, промивання носу («ку-ку» терапія), інгаляції, промивання та продування в лікуванні секреторних отитів.

Комплексне лікування храпа та апное із застосуванням ультразвукової і лазерної хірургії-це нове, європейське направлення в ЛОР-хірургії позбавить від деяких проблем та поверне якість життя.