Телефон: (048) 750-51-01

0800-33-23-01

Адрес: Україна 65007, Одеса, М'ясоєдовська, 32

Отоларингологічне відділення

Завідувач відділенням: Німий Віталій Миколайович, лікар вищої категорії

Відділення отоларингології на даний час надає ургентну та планову медичну допомогу дорослим та дітям із захворюваннями носа: риніти, риносинусити, гайморити, у тому числі алергічними проявами-поліпами і аденоїдами, хірургічне лікування захворювань горла – видалення та кріохірургія мигдаликів, видалення новоутворень глотки, гортаноглотки, хірургічне лікування новоутворень шиї, щитовидної залози, а також носа та вуха.

Провідними лікарями-отоларингологами проводяться операції по радикальному лікуванню і реконструкції гайморових та інших порожнин носу, пластики носової перегородки (з відновленням носового дихання) .

У відділенні є такі спеціалісти як лікар-отоларинголог, педіатр, лікар-отоларинголог дитячий, анестезіолог дитячий.

Проводиться комплексне консервативне лікування та оперативні втручання. Операції проводяться під загальною анестезією (наркозом), із застосуванням ультразвукової техніки.

Отоларингологічне відділення також приймає та лікує дітей. Дітям проводяться різноманітні дослідження, встановлюють діагноз, проводять різноманітні процедури – від видалення сірчаних пробок, промивання носу, інгаляції, промивання та продування в лікуванні секреторних отитів.

Комплексне лікування храпа та апное із застосуванням ультразвукової і лазерної хірургії-це нове, європейське направлення в ЛОР-хірургії позбавить від деяких проблем.