Телефон: (048) 750-51-01

0800-33-23-01

Адрес: Україна 65007, Одеса, М'ясоєдовська, 32

Відділення реабілітації

ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ 

Дуже часто в результаті інсультів, черепно-мозкових травм страждають когнітивні функції людини. Найчастіше це мова, пам’ять, увага, праксис, гнозис, планування, підрахунок, орієнтації.

І цим порушенням приділяється невиправдано мало уваги. Часто виправити такі порушення намагаються медикаментозно але й враховуючи можливість когнітивного відновлення за допомогою нейропсихологічних та поведінкових методів.

Хоча лікувальний і реабілітаційний процес значущо різні, вони йдуть паралельно і мають доповнювати один одного.

При відновленні когнітивних дефіцитів береться до уваги механізми їх розвитку, ступінь ураження, загальний стан хворого, характер протікання дефіцитарного стану, прогнози.

Буває коли відновлення до прийнятного рівня для пацієнта та його рідних відбувається в короткі терміни: до кількох тижнів. Але буває й так, що процес може тривати місяцями і навіть роками.

Відновленням після інсультів займається наше відділення реабілітації. І це завжди командний підхід до досягенння поставлених цілей. Звертаючись до наших спеціалістів Dи чи ваші рідні гарантовано отримаєте якісну і безкоштовну допомогу у відновленні та реабілітації.