Телефон: (048) 750-51-01

0800-33-23-01

Адрес: Україна 65007, Одеса, М'ясоєдовська, 32

Анестезіологічне відділення з ліжками для інтенсивної терапії

Анестезіологічне відділення з ліжками для інтенсивної терапії.

Завідувач відділення – Петелкакі Олександр Володимирович

За структурою стаціонару відділення розташовано на першому поверсі хірургічного корпусу, безпосередньо в близькості до відділення екстреної  медичної допомоги, операційного блоку  та комп’ютерного томографу, що дозволяє надавати кваліфіковану допомогу хворим та постраждалим у найкоротший термін.   Анестезіологічний супровід  забезпечується  кваліфікованими лікарями  с застосуванням  сучасних технологічних та фармакологічних засобів  включаючи транспортну штучну вентиляцію легенів та гемодинамічну  підтримку.

Ліжковий фонд відділення складає  15 ліжок. У відділені  проводиться лікування хворих з тяжкими формами кардіологічних, неврологічних та ендокринологічних  хвороб. Також, враховуючи хірургічний профіль стаціонару, надаємо цілодобову допомогу хворим з ускладненнями різноманітної  хірургічної, гінекологічної, травматологічної  та нейрохірургічної патології у тому числі і післяопераційному періоді.. Сформовані мультидисциплінарни бригади надають можливість надавати кваліфіковану допомогу постраждалим з політравмою.

Відділення укомплектовано сучасною дихальною апаратурою. Існує можливість проведення моніторингу хворих.

Анестезіологічне забезпечення хірургічних втручань здійснюється досвідченими анестезіологами, які володіють усіма видами анестезіологічного забезпечення хворим з різноманітною патологією. Широко використовується регіонарна анестезія: провідникова, перидуральна, спінальна.